Sponsorlu Bağlantılar

Sunucu Firması

Sunucu Firması

Alad Host firması web barındırma alanında uzun yıllardır profesyonel hizmetleriyle kişilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Müşterilerine web sektörü için yazılım ve donanım konusunda çözümler sunan firma sunucuya ihtiyaç duyanlar için sunucu satışı gerçekleştiriyor. Bilgisayar üzerinden konuşma yapma amacıyla kullanılan teamspeak isimli sunucuya ihtiyaç duyanlar firmanın sunduğu teamspeak satın al fırsatlarını değerlendirebiliyorlar.

Sunucu Firması Güvenilir Mi?

Ts3 satın al imkanından yararlanmak isteyen firma müşterileri için güvenilir alışveriş yapma imkanı sunuyor. İhtiyaçlar doğrultusunda sunduğu sunucu kiralama paketleri güvenli alışveriş yöntemi sayesinde satın alınarak kullanılabiliyor. Ayrıca dolandırıcılık durumuna karşılık işlemler firma tarafından kayıt altına alınıyor.

Sunucu Fiyatları

Teamspeak sunucuya ihtiyaç duyan kişilerin merak ettikleri en önemli konu sunucu için ödeyecekleri ücret oluyor. Firma sunduğu sunucu paketlerinde aylık ödeme politikası izliyor. Paketler 15, 32, 64, 128, 256, 512 ve 1024 kişilik paketler oluyor. Fiyatlar ise paket içeriğine göre değişiklik gösteriyor ve aylık 10 TL gibi bir ücretten başlıyor.

Kişiler Alad Host aracılığıyla sunucu kiralayabilecekleri gibi teamspeak bayiliği de alabiliyorlar. Bunun için ts3 bayilik satın al paketlerinden uygun olanı seçmeleri gerekiyor. Bayilik paketlerini satın almaları durumunda da aylık ödeme yapmaları gerekiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu