Sponsorlu Bağlantılar

Özel Tasarımlarla Tespih ve Takılar

Özel Tasarımlarla Tespih ve Takılar

Ve Tesbih web sitesinde birbirinden şık aksesuarlar bulunabilir. Erkeklerin birçoğu için vazgeçilmez bir aksesuar olan tespihler yarı değerli taşlarla ve ince işçilik eseri olarak sitede yerini alır.

Ağaç reçinelerinin doğada yüzyıllarca uygun koşullarda bekleyerek olgunlaşmasıyla ortaya çıkan kehribardan üretilen tespih modelleri görülmeye değerdir. Farklı renklerde damla ya da sıkma kehribar olarak üretilen bu ürünlerin bazılarında gümüş kamçılar kullanılmıştır. Koleksiyonlarda mutlaka bulunması gereken kehribar tesbih çeşitleri web sitesinden incelenerek sipariş edilebilir. Kişiye özel yeni tasarımlar yapılması da mümkündür.

Erkek Yüzük Modelleri

Ve Tesbih sitesi tarafından atölyelerde özel olarak üretilen kolye, madalyon, bileklik gibi ürünler içinde en çok ilgi gören kategorilerden biri de erkek yüzük modelleridir. Otantik modeller içinde Osmanlı, Selçuklu, Fatih, ay yıldız gibi konseptler bulunabilir. Gümüşten ince el işçiliğiyle yapılan yüzüklerde kehribar, akik, firuze, zultanit, zirkon, topaz gibi yarı değerli taşlar da kullanılır.

Kişiye özel erkek yüzük modelleri de sipariş edilebilir. Siparişler firmanın çalıştığı atölyelerde özenle hazırlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu