Sponsorlu Bağlantılar

Meme Büyütme Nedir?

Meme Büyütme Nedir?

Kadınlığın simgesi olan göğüsler yapılan estetik müdahaleler ile ideal bir görünüme ve ölçüye kavuşur. Beylikdüzü meme büyütme yapı itibariyle küçük göğüs formuna sahip kişilerin duydukları rahatsızlığı gidermek amacıyla profesyonel anlamda meme büyütme estetiği yapıyor. Arzu edilen göğüs ölçüleri vücut hatları ile orantılı bir şekilde ayarlanır. Plastik cerrahlar tarafından yapılan meme büyütme ameliyatı hastayı tatmin edecek güzel bir sonuca ulaştırır. Hastanın isteği ve tercih edilen teknik doğrultusunda kullanılacak silikon protezler uygun açılardan göğüs altına yerleştirilir.

Meme Büyütme Estetiği

En fazla fazla tercih edilen estetik operasyonların başında meme büyütme ameliyatı gelir. Memelerin dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan meme büyütme estetiği profesyonel plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilir. Böylece kendilerini iyi hisseden kadınlar vücutları ile barışık olurlar. Meme büyütme estetiği kadınların özgüvenini artırır. Beylikdüzü meme büyütme ile hacimli, dolgun göğüsler elde edilir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Göğüs yapısından rahatsız olan kadınlar, meme büyütme ameliyatı ile ideal ölçülerde göğüs formuna kavuşabilirler. Dolayısıyla memesinin küçük olduğunu düşünenler, orantısızlık yaşayan kişiler, meme hacmini kaybedenler ve kanser hastaları meme büyütme ameliyatı ile vücut hatları ile orantılı göğüs ölçülerini yakalayabilirler.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Günümüz teknolojik imkanları doğrultusunda meme büyütme ameliyatları en iyi şekilde tamamlanır. Uzman doktorlar tarafından yapılan müdahaleler sırasında iki farklı meme büyütme yöntemi tercih edilir. Bu yöntemlerden ilki kişinin kendi vücudundan alınan yağ dokusu ve kök hücrelerdir. Diğeri ise meme yapısı ile uyumlu protezlerdir. Meme protezlerinin bir kısmı doğal bir görünüm oluşturması açısından silikon jel ile tasarlanır. Bir kısmı ise meme içerisine yerleştirildikten sonra içerisine tuzlu su doldurulur. Beylikdüzü meme büyütme hastanın talebi doğrultusunda en ideal yöntemi kullanır.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Beylikdüzü meme küçültme operasyon öncesinde hastaları ile yapmış olduğu ön görüşme sırasında gerekli her türlü detaylı bilgiyi aktarır. Yapılan fiziki muayene sırasında memeden alınacak fazla yağ miktarı belirlenir. Fakat operasyon öncesinde yapılması gereken en önemli husus hastanın sağlık durumunun ameliyatı uygun olup olmadığını belirlemek gerekir. Bu doğrultuda hastanın ultrason ve mamografi gibi görüntüleri çekilir. Beylikdüzü meme küçültme ayrıca gerekli her türlü kan tahlili ve hormon testini de yapar. Bunun dışında hasta eğer kan sulandırıcı ilaç ve takviye ürün kullanıyorsa bu ürünlere ameliyattan 7 gün öncesinden ara vermesi gerekir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme küçültme ameliyatı sonrası hasta bir gece hastanede takip edilir ve ertesi gün taburcu edilir. Bu süreçte hastanın kaliteli bir şekilde dinlenmesi, düzenli uyuması ve dengeli beslenmesi gerekir. Beylikdüzü meme küçültme ameliyat sonrası memede bulunan kan birikintisinin dışarı çıkması için ince kanüller kullanır. Ayrıca göğüslerin zarar görmemesi için en az 1,5 ay kullanılmak üzere sporcu sütyeni önerilir.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Yapılan doğum sayısı ve yaşın ilerlemesi ile birlikte göğüslerde gevşeme ve sarkma meydana gelir. Kötü bir görüntüye neden olan bu durum Beylikdüzü meme dikleştirme sayesinde profesyonel anlamda giderilir. Ayakta yapılan muayene sonrası memedeki deformasyon belirlenir ve en doğru tedavi yöntemleri uygulanır. Beylikdüzü meme dikleştirme memenin formunu yeniden kazanmak amacıyla meme protezi kullanır. Protez ile birlikte memede sarkmaya neden olan fazla deri alınır ve vücuttan atılır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Estetik açıdan memesindeki sarkma ve gevşemeden rahatsız olan bireyler Beylikdüzü meme dikleştirme ile sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirler. Gevşemiş memeler toparlanarak yeniden diri bir görünüme kavuşur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu