Sponsorlu Bağlantılar

Marcus Brigstocke Dizisini İnceledik

Yaklaşan incelememizin de kanıtlayacağı gibi, bu da iyi. Dahası, bize yarım saatini sohbet için ayırdı… DVD’nizde, diskteki figüranlardan biri üzerine bir yönetmen yorumu yapıyor – isterseniz bir fazladan bir fazlaya. Bildiğimiz kadarıyla, bunu yapan ilk stand-up komedyeni sizsiniz….

Er, bekle, seni kaybediyorum… [Kötü sinyal cehennemi başlıyor. 2 dakika sürüyor ve şarkı söylemeyi teklif etmemizi içeriyor. Marcus bizi geri arar ve her şey yolundadır.]

Daha iyi! Yapmak istediğim şey, yorum üzerine bir yorum yapmaktı. Fazladan yapılan yorumun yorumunu bir başkasının yapmasını sağlamak.

Denedin mi?

Hayır, bunları yapmak için çok geç aklıma geliyor. Gerçek şu ki, bana gerçek film hakkında bir yorum yapmak isteyip istemediğimi sordular ve ben gittim, hayır, yoruma ihtiyacı yok – stand-up budur. Yorum yapacak bir şey yok, zaten söylüyorum.

https://filmizle.run/dizi/the-liar-and-his-lover-izle/

Bu yüzden, yorum kelimesini kutunun bir yerine koyabilmek için oldukça istekli göründüklerinden, o küçük ekstralardan bir tane yapacağımı düşündüm. Bu kilit unsur gibi görünüyor. Ve tabii ki aydınlatma direktörlerinin yorumlarını bulduk…

Tek kaçırdığınız şey, Marcus sahneye çıktığında “Işıkları açıyorum” demesi ve sonunda “Yine kapattım” demesi. Ortada çiş için gittiğini söylediği bir yer var mı? Evet, var olduğunu düşün. Diskin kutusu geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır; Bahsettiğiniz şeyler göz önüne alındığında, özellikle yapmak istediğiniz bir şey miydi?

Evet evet. Öyleydi. Sony ile daha önce bazı şeyler hakkında konuşuyorduk ve bunu çevre dostu ambalajlarda yapabilirsek gerçekten iyi olacağını ve şans eseri o sırada bir şey üzerinde geliştirilmekte olduklarını söyledim. Yani evet, diskin kendisinden ayrı olarak, her şey %100 biyolojik olarak çözülebilir ve kesinlikle minimum karbon etkisi, bu tür şeyler. Aslında bundan çok memnunum ve ayrıca insanların ne düşündüğünü bilmiyorum ama hoşuma gidiyor. Kadife, gösteriniz için bir fon görevi görür ve kıyafet seçiminize ilham verir. Bu biyolojik olarak parçalanabilir mi?

Sahip olduğum bazı şeyler zaten bozulmaya başladı, ama bence bu yaptığım şovların sayısıyla ilgili bir şey! Bakteriyel düzeyde bozunuyor. Sonunda olduğundan şüpheleniyorum. Benim yaptığım organik pamuktan yapılmış fitilli kadife alırsanız, evet, bu iyi bir şey.

Aslında bunun tersine dönmesini bekliyordum, kendimi böyle bir şey yapan çeşitli insanların sahip olduğu bir saldırı düzeyine hazırlıyordum; Christopher Hitchins, Richard Dawkins ve diğer çeşitli açık sözlü ateistler. Ve bu hiç de öyle gitmedi; Ateistlerden ve agnostiklerden ve ayrıca bunu söylediğiniz için çok teşekkür ederim diyen birçok dindar insandan aldığım desteğin seviyesi beni kesinlikle şaşırttı. göstermek.

Yaptığım ikinci parçanın, takip eden parçanın aynı ilgiyi gördüğünü sanmıyorum, ancak bir hafta sonra proaktif bir şeyler yazmaya çalıştım ve bunların hepsini çok iyi parçaladığını söyledim, ama mesele bu değil. Mesele, Dünya üzerindeki kendi eylemlerinden sorumlu olan bir insan olma fikrini benimsemektir. Bu yüzden proaktif bir ateist yaptım, neredeyse bir karakter işi yaptım ve aynı derecede gurur duydum.

Ama hayır, bunun internette yarattığı etki çok hoş ve aynı zamanda yeni stand-up şovumun ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Stand-up’ınızla ilgili olan şey, kolay seçeneği seçmediğinizi söylemek doğru olur. Çok gerçek meselelerden bahsediyorsunuz – David Blaine bir yana – sorunlardan. Açıkça bahsettiğiniz şeyin altında yatan çok fazla tutku var. Bir barda yan yana oturup iki saat boyunca atıp tutmayı dinleyeceğiniz türden biri misiniz?

Kaynak: https://filmizle.run/

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu