Sponsorlu Bağlantılar

Lost 3. Sezon İncelemesi

Zavallı işemek, öyleydi. Birçoğunun söyledikleri karşısında uçup gittiğini takdir ederek, Lost’un üçüncü sezonunun sonunun hala biraz karmakarışık olduğunu düşündüm.

https://1080pfilmizle.org/dizi/2-broke-girls-turkce-dublaj-full-hd/

Lost’un ilk dizisi , rezil bir şekilde, bir merdiven bulmak için bir saat kadar düşünmeyi içeren oldukça korkunç bir topal ördek çift bölümüyle sona erdi. Seri iki? Çok daha iyi. Eylem, insanların tüm bunların nasıl biteceğini bildiğine dair bir ipucu ve sayısız soru arasından birkaç yanıt.

Üçüncü sezonun bitme şekliyle ilgili o kadar çok sorunum var ki, nereden başlayacağımı bilmek zor.

Önce iyi kısımlar. Geri dönüşün bir flashforward olması fikri hoş karşılandı ve oldukça iyi yapıldı, bir pandomim prop dolabından çıkan bir sakal dışında.

Her zamanki gibi, yapması gerekenden daha fazla kahkaha attı, ancak düzenli izleyiciler, kendisini arkaya atmak için eklenen zamanını kaybetmeyi öğrendi ve adil olmak gerekirse, muhtemelen bu sefer hak etti. Peki kimin cenazesiydi o zaman? Locke? Ben? Orada düşünecek çok şey var ve son sahne en azından bir adada dolaşan herkese farklı bir açı sunuyor.

Ve şimdi saçmalık. Yok Edilemez’i Locke. Ben başka bir ‘bunu yapmak istemezsin’ anını çekiyor. Charlie’nin komik bir şekilde gülünç kahramanlık anı. Hurley kahrolası minibüste. Dart ve göz bağlarıyla seçilmiş gibi görünen bir dizi an içinde yozlaştı ve büyük bir sezon finali bağlamında tecrit halinde iyi çalışabilirler, ancak bu boşa harcanmış bir fırsattı.

Bir veya iki umut. Geçen sezon finalinde olanlara hemen hemen paralel olan tehlike mesajı, anlatının bu kısmı geçen yıl zar zor devam etse bile, bu sefer daha az ilgi çekici değil. Ayrıca en az birkaç kişinin adadan ayrıldığını biliyoruz ve bu da bazı somut anlatı seçenekleri sunuyor. Dördüncü sezon, bazılarının kurtulmaya çalışması ve bazılarının geri dönmeye çalışmasıyla ilgili olabilir mi?

Ama yine de, herhangi bir gerilim belirtisi, bir çözümün geleceğine dair herhangi bir hafif mırıltı, daha 48 bölüm olduğuna dair bu duyuruyla donuklaştı. Ve biliyorsunuz ki, halı çekmeye izin verilirken, bu, bazı kapıların kapatılamayacağı anlamına gelir.

Geçen sezon gelince, Lost , üçüncü sezonun olduğu ılık sapmadan ziyade, gerçekten de koltuğun kenarında olacak ve olmalı. Ne yazık ki, üçüncü sezon finali, anlar olmadan olmasa da Lost’u durgunluktan çıkarmaya yetmedi. Bir saat yirmi dakikada 15 dakikalık entrika mı? Elbette diziye bağlı kalan sadık izleyiciler bundan biraz daha fazlasını hak ediyor.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu