Sponsorlu Bağlantılar

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Infrasonic Tickle Liposuction uygulaması olarak da bilinir. Bir tarafta yağ yakarken bir taraftan da vücudu şekillendirme olanağına sahip olmuş olursunuz. Yağ aldırma işlemleri kendi aralarında çeşitlilik gösterir. Bunlar hastanın durumunu göz önünde bulundurduktan sonra gerçekleştirilmiş olan işlemlerdir. Dokuların daha az hasara uğramasını ve yağların homojen şeklinde vücuttan dışarıya alınmasına denir. Vücutta bulunan fazla yağlar alınarak, hastayı daha estetik bir vücut sağlamış olur. Oldukça başarılı ve güvenli bir tedavi yöntemidir.

Bir taraftan yağ yakarken bir taraftan da vücut şekillendirmek için lipomatik tedavi yöntemine başvurulması mümkündür. Burada elde edilen veriler sonucunda hasta hem yağlarını aldırmış olur hem de kusursuz bir şekilde vücudunu da şekillendirir.

Yağ aldırma işlemleri hastaların durumu belirlendikten sonra başvurulan tedavi yöntemlerine denir. Bakıldığı zaman lipomatik kolay ve güvenli bir tedavi yöntemidir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Aslında lipomatik hem erkeklere hem de kadınlara kolaylıkla uygulanabilir. Fakat kadınların bu işlemden daha fazla yararlandığını ve tercih ettiğini görebilmek mümkündür. Kilo vermekte zorluk çekenler, fazla yağları vücuttan atmakta zorlananlar için ideal bir tedavi yöntemidir. Doğum sonrasında biriken yağlar ve oluşan sarkıkların giderilmesinde etkili ve başarılıdır. Uygulama kilo vermek için kullanılmaz sadece vücuttaki inatçı yağların dışarıya atılmasında yardımcı olur.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Erkeklerin, kadınlar ve diğer hastaların aldıracağı yağların bölgelere göre çeşitlilik gösterdiği bir durumdur. Yani uygulama sıklıkla karın, bel, basen kısmına yapılmasına rağmen bir diğer tarafta da bacaklara, koltuk altına, kollara da yapılabiliyor. Vücut gelişimini tamamlamış olan bütün bireylerin istedikleri bölgeleri şekillendirmek için başvuracağı tedavi yöntemidir. Bölgelere yapılan uygulamaların değişkenlik göstereceğinden dolayı lipomatik fiyatları da değişkenlik gösterir.

Lipomatik Uygulaması ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

Belki de en fazla merak konusu olan konulardan bir tanesi de ne kadar yağ alındığıdır. Aslında bu konuda kesin bilgi verme durumu mümkün değildir. Çünkü yapılacak olan uygulama için ilk olarak uzman hekimin kontrolünden geçmek gerekir. Hastalardaki yağlanmanın ne düzeyde olduğuna karar vermeden işlemin yapılması mümkün değildir. Bunun için mutlaka uzman hekimle görüşerek, vücuttan alınacak olan yağlar hakkında bilgi edinin. Alınan yağ miktarına uygun olacak lipomatik fiyatları bilgisi almayı da unutmamak gerekir.

Lipomatik Fiyatları

Yağ aldırma sadece bir bölge için gerçekleştirilmez. Alınan yağların bölgesel olmasından kaynaklı olarak fiyata yansıma durumları vardır. Güvenilir ve başarılı sonuçlar almış olan hastanelerin araştırılması ve kendileri ile irtibata geçilmesi daha doğru olacaktır. Böylelikle başarılı sonuçların alınacağına dair herhangi bir şüpheye kapılmadan da lipomatik fiyatları da edinebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Karın germe denince belki de akla gelen ilk kadınlar oluyor. Kadınların ve erkeklerin tercih ettiği tedavi yöntemlerinde yer alan karın germe, daha çok kadınların tercihidir. Karın bölgesindeki sarkıkların nedeni çeşitli nedenlere bağlıdır. Günümüz şartlarında uygulanan cerrahi yöntemlerle birlikte karın germe ameliyatı gerçekleştirilebilir. Ameliyat ile birlikte karın kasları güçlendirilir ve fazla olan yağlar alınmış olur. Böylelikle daha doğal, güçlü ve düz bir karın görünümü elde edilmiş olur.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Meydana gelen kırışıklık, çatlat, sarkık gibi sorunların giderilmesinde büyük rol oynayan bu uygulamanın erkekler ve kadınlar için uygun olduğunu söylemek mümkündür. Hızlı kilo verenler, sıklıkla hamilelik sürecini atlatmış olanlar, fiziksel görünüm bakımında hoş olmayan görüntüler ortaya çıktığında mutlaka karın germe ameliyatı yapılması gerekir. Hem sağlık için hem de daha güzel bir fiziğe sahip olmak için büyük rol oynar.

Karın Germe Ameliyatı

Yapılan karın germe ameliyatı sonrasında daha güzel bir fiziğe sahip olmuş olunur. İnatçı yağların atılmasında zorluk çekenler için oldukça güvenilir ve başarılı bir uygulamadır. Hamilelik sonrasında ortaya çıkan sarkıklar ve çatların giderilmesi içinde kullanılabilir. Özellikle burada kadınların en fazla tercih ettiği tedavi karın germe ameliyatı, diyebilmek mümkündür.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu