Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Ataşehir lazer epilasyon merkezleri, sizler için en kaliteli hizmeti sunan lazer epilasyon merkezleri arasındadır. Lazer epilasyon günümüzde daha popüler olmaya başlayan ve son derece kolaylık sağlayan bir işlemdir. Kıl köklerine uygulanan lazer ışınları sayesinde kökler tahrip edilir.

Tahrip edilen kıl kökleri zaman içinde zayıflayarak yeniden tüy çıkmayacaktır. Her seans ayda bir defa olacak şekilde yapılır. Kadınlarda regl sonrası yapılırken erkekler için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Kaliteli bir hizmet almak için Ataşehir lazer epilasyon merkezleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen ve oldukça kolaylık sağlayan bir işlemdir. İşlem öncesinde kişinin kıllarını kısaltması istenir. Kısaltılan kılların üzerine özel bir cihaz kullanılarak lazer ışını basılır ve kıl kökleri tahrip edilmiş olur. Kadıköy lazer epilasyon merkezleri tarafından sunulan hizmetten yararlanarak kısa sürede tüylerinize son verebilirsiniz.

İşlem ortalama olarak 8-12 seans yapılır. Pek çok birey 10. seanstan itibaren muhteşem sonuçlar ile karşı karşıya kalabilir. Kişinin kıl yapısına ve yoğunluğuna göre seans sayısında değişiklikler meydana gelebilir. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında yaşıyorsanız Kadıköy lazer epilasyon merkezlerinden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ne İşe Yarar?

Ataşehir lazer epilasyon hizmeti sunan pek çok güzellik merkezi mevcuttur. İstenmeyen tüyler, kadınların ve erkeklerin zaman zaman kâbusu olma durumuna kadar gelebiliyor. Lazer epilasyon uygulaması tam da bu noktada devreye girerek tüylerden kalıcı olarak kurtulmakta yardımcı oluyor.

Sizler de tüylerinizden acı ve ağrısız olarak kurtulmak için Ataşehir lazer epilasyon merkezinden lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Tüylerinizi alırken zaman kaybı yaşamak yerine lazer epilasyon ile kısa sürede ve profesyonel olarak kurtulabilirsiniz. Ortalama 8-12 seans olarak sunulan lazer epilasyon kişiden kişiye göre değişebilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon uygulamasının kullanım alanı oldukça geniştir. Tüm vücutta kolaylıkla kullanılabilen lazer epilasyon hem kadın hem de erkeklere uygulanabilir. Epilasyon uygulaması için 12 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir. Merkezler tarafından sunulduğu gibi evde de uygulanabilecek cihaz boyutları mevcuttur.

Epilasyon, kadınlar için bikini bölgesine uygulanmasında büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda erkeklerde de kemer üstü aynı durumu kapsar. Kadıköy lazer epilasyon merkezleri tarafından sunulan lazer çeşitlerinden dilediğiniz zaman vücudunuzun her bölgesi için gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanan lazer epilasyon uygulamasının fiyatları herkese hitap edecek şeklide sunulur. Lazer epilasyon fiyatları hizmet sunan merkezlere göre değişkenlik gösterir. Maltepe lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından bütçenizi aşmadan hizmet alabilirsiniz.

Lazer epilasyon fiyatları uygulanan çeşidine göre değişebilir. Seans sayısına göre de değişkenlik gösteren bir işlemdir. Bazı kişilerde kıl kökleri daha güçlü olduğu için daha geç dökülür. Bu nedenle daha uzun süre seansa girmeleri gerekir. Seans sayısının artması,  fiyatların da artmasına neden olur. Böylece bütçenizden daha çok ücret çıkar. Sizler de indirimli fiyatlarda hizmet almak için Maltepe lazer epilasyon merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulamasının pek çok çeşidi vardır. Kişilerin kıl köklerine ve ten renklerine göre en uygun çeşidi belirlenerek uygulanabilir. Tüm vücutta uygulanabilen diode lazer en sık tercih edilen çeşididir. İnce tüylerde ve yüz bölgesinde alexandrite lazer uygulaması yapılır.

Çok koyu ve koyu ten rengine sahip olan kişilerde ise ndyag lazer epilasyon uygulaması yapılır. Sizler de Maltepe lazer epilasyon merkezleri tarafından sunulan tüm lazer epilasyon çeşitlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu