Sponsorlu Bağlantılar

Kum Saati Vücut

Kum Saati Vücut

Birçok kadın tarafından ideal olarak kabul edilen kum saati vücut oldukça kusursuz kabul edilse de dengede bir vücut tipini ifade etmez. Bu tür bir vücuda sahip olmak için sadece ince bele değil aynı zamanda omuz ve kalçalar içinde çalışmalar yapılmalıdır. Dar bir bel kum saati vücut tipinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Pek çok kadının kum saati vücut tipinin kusursuzluğunu kendi bedeninde görmek istese de bu kimi zaman pek mümkün olmamaktadır. Çünkü genellikle tipik vücut tiplerinde vücut hatlarında keskindir. Ancak doğru beslenme, doğru egzersiz ve doğru spor anlayışı sizi aradığınız kum saati vücut tipine ulaştırabilir.

Kum Saati Vücut Nedir?

Bir kum saativücutsırt, omuzlar ve kalçalar arasındaki simetridir. Bunlar neredeyse düz bir çizgi oluşturur ve aynı genişliktedir. Kum saati vücut figürü olarak da bilinen güzel, daha kadınsı bir vücut için ideal bir görünümdür. Bu vücut yapısında en göze çarpan özelliği sırt, omuzlar ve kalçalar arasındaki uyumdur.

Geniş kalçalar ve geniş omuzlar vücut yapısının temelini oluştururken en önemli detay ise dar bir beldir. Dar bir bel vebir kum saati vücut için gerekli egzersizler ve doğru beslenme plan dâhilinde olmalıdır.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Armut vücut tipi muhtemelen en kadınsı vücut tipi arasında baş sıralarda yer alır. Vücut tipine bağlı olarak vücut yağları farklı yerlerde depolanır.

Armut vücut tipi, vücudun üst kısmı genellikle incedir ve yağ genel olarak kalçalarda ve bileklerde birikir. Kollar ve göğüsler hiç ya da çok hafif kilo bulunur.

Bu tip vücut için kalça ve uylukları kapatmak genellikle çok daha uygun bir tercihtir. Bu armut vücut tipi hatlarına sahip kimseler yüksek yağlı süt ürünlerinden kaçınmalıdır.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Elma vücut şeklinin tipik özellikleri arasında büyük bir göğüs, dar kalçalar ve yuvarlak bir karın bölgesi bulunur. Bu vücut tipinde daha ince bacaklar ve daha yuvarlak hatlara sahiptir. Bu hatlara sahip kimseler beliniz ve kalçalarınız oldukça düzgün ama omuzlarınız ya da kalçalarınız biraz daha dar olabilir. Genel olarak elma tipi vücut tipinde genel özellikler;

  • Standart göğüsten daha büyük bir göğse sahip olurlar.
  • Göğüs kafesi ve sırt tipik olarak biraz daha geniş olur.
  • Dar kalçalar ve ince bacaklar,
  • Daha geniş bir göbek bölgesi

Üst bölgenizi dengelemek için giysiler tercih ederken alt kısmı daha dolgunlaştırmak daha hoş gözükecektir.

Bodyshape Nedir?

Bodyshape günümüzde zayıflamak için kullanılan bir zayıflama aletidir. Vakum teknolojisiyle kızılötesi ışınlarla yeni model bir fitness cihazıdır.

Kilo vermeye ve şekillendirmeye yardımcı olan bu cihaz yeni nesil bir teknolojidir. Bodyshape ile cilt sıkılaşır, fiziksel gücünüz artar ve kan dolaşımını hızlandırır.

Bu cihazın amacı enerji üretimini artırırken bu sayede kilo kaybınızı sağlar. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu cihaz pek çok kimse tarafından kilo vermek amacıyla kullanılır.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Bodyshape zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için oldukça pratik ve etkili bir cihazdır. Bu nedenle piyasa fiyatları kullanıcıları yakından ilgilendirir. Ancak bu cihazı satın alırken güvenilirlik ve maliyet yakından araştırılmalıdır.

Bu nedenle bu konuda deneyimli kimselerden yardım almanızda büyük fayda olacaktır. Çünkü bu cihazlar aracılığı ile kilo vermek için bir başlangıç yaşayacaksınız ve kaliteli bir alet ise sizin bu süreçte en büyük yardımcınız olacaktır. Sağlıklı zayıflamayı uygun maliyetle sağlamak için Bodyshape tercih edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu