Sponsorlu Bağlantılar

Kayseri Yamaç Paraşütü

Kayseri Yamaç Paraşütü

Firma adrenalin tutkunlarına ve uçuş sporlarını deneyimlemek isteyenler için kayseri yamaç paraşütü hizmeti sunuyor. Uçmak isteyenlere verilen eğitimler sayesinde uçuşa katılacak kişilerin sorunsuz bir deneyim yaşamasına yardımcı oluyorlar.

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılıyor?

Kayseri Ali dağı yamaç paraşütü yapmayı isteyen kişiler aldıkları kısa eğitimin ardından yamaç paraşütünü yapmak için gerekli ekipmanları ediniyorlar. Uçuş firmanın deneyimli pilotlarının liderliğinde gerçekleşiyor. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan uçmak mümkün oluyor. Uçuş anının anı olarak kalmasını isteyenler için ekip tarafından profesyonel çekimler yapılıyor. Yamaç paraşütü hizmeti firma tarafından bireylere verildiği gibi kurumlara özel olarak da veriliyor.

Yamaç Paraşütü Kayseri Ne Kadar Sürer?

Kayseri Talas yamaç paraşütü yapmak isteyenler firma tarafından verilen uçuş hizmetinin süresini merak ediyorlar. Uçuş süresi 15-30 dk aralığında değişir. Ancak uçuş süresinin hava şartlarına göre artış veya azalış göstermesi de mümkün oluyor. Bu nedenle yamaç paraşütü yapmak isteyenler süreyi uçuş mekanına gittiklerinde öğrenebiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu