Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe İşlemleri

Karın Germe İşlemleri

Daha sıkı bir karın görünümü için tercih edilen bir yöntem olan karın germe ameliyatı aynı zamanda fazla yağların alınması aşamasında da önemlidir. Gerek karın kaslarının gerdirilmesi gerekse de karın deri altı yağlarının cerrahi yöntemleri ile alınması aşamasında ön plana çıkan bir yöntemdir. Günümüzde karın bölgesi niteliklerinin temini aşamasında bu tür tedavi yöntemleri kullanılır.

Aynı zamanda yağların aldırılması aşamasında tercih edilen bir diğer yöntem olarak lipomatik yöntemi ön plana çıkar. Bu yöntem sayesinde hastaların tedavisi aşamasında yüksek miktarda liposuction uygulanabilir. Bölgesel yağların eritilmesi ve vakum ile çekilmesi aşamasında tercih edilir.

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

En sık tercih edilen yöntemler arasında aynı zamanda hastalara uygulanan cihazlı yöntem bulunur. FDA onaylı cihaz yardımı ile vakumlama yapılarak ve aynı zamanda liposuction uygulanarak ilgili bölgeden yağ alınımı sağlanmış olur. Lipomatik bu tür yönleri ile ön plana çıkan bir tedavi yöntemidir. İnsanların tercih ettiği bir yöntem olmakla birlikte birçok aşamada tercih edilir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

İnsanların bu tür ihtiyaçları için 18 yaş üste her kişiye uygulanması mümkündür. Aynı zamanda bu yöntem gebelik gibi nedenlerden dolayı aşırı yağlanma sorunları olan ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyen kişiler için tavsiye edilir. Lipomatik yöntemleri sayesinde hızlı bir şekilde yağ hücrelerinin vakum ile çekilmesi sayesinde hastalar beklemeden tedavi olabilirler.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vücutta yağlanma olan her bölgeye uygulanabilir. Bu yöntemin uygulanması aşamasında tercih edilen lipomatik fiyatları açısından da ön plana çıkan bir yöntemdir. Genel olarak bu tür yöntemlerin bacaklar, karın bölgesi gibi yağlanmaya elverişli alanlarda kullanım ön plana çıkar.

Lipomatik Uygulaması ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

Hızlı bir şekilde yağ hücresi atımı mümkün olur. Bu tedavi ile tek uygulama ile 4 kg kadar yağ alımı mümkün olur. Daha fazla yağ almak da mümkün olmakla birlikte aynı zamanda birden bu kadar yağın alınması olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bu nedenle hastalardan daha az miktarda yağ alımı gerçekleştirilmesi mümkündür. Lipomatik fiyatları hastaların beklentilerine uygun olarak yapılabilir.

Lipomatik Fiyatları

Farklı sağlık merkezlerinde uygulama aşamasında fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda hastanın durumuna bağlı olarak da lipomatik fiyatları önemlidir. Bazı hastalarda birden fazla uygulama gerekebildiğinden hastaya özel fiyatlar karşımıza çıkabilir.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Yağların alınması aşamasında kullanılan bir diğer tedavi yöntemi olarak ise karın germe ameliyatı ön plana çıkar. Bu tür kozmetik cerrahi yöntemler sayesinde hastaların karın bölgelerinde oluşan yağlanma sorunlarının en aza indirilmesi sağlanmış olur. Günümüzde germe işlemlerinin başarılı bir şekilde sağlanması ile aynı zamanda karın kaslarının gerdirilmesi sağlanmış olur.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Her yaştan hastada başarılı sonuçlar karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra bu tür işlemler daha çok hamilelik sonrasında aşırı kiloları bulunan ve göbek çevresinde şişkinlik olan hastalarda tercih edilir.

Günümüzde germe işlemlerinin bu tür özellikleri nedeni ile göbek yağlanma sorunlarının giderilmesi aşamasında da tercihi önemlidir. Ülkemizde bu tür yöntemler sayesinde farklı tedavi yöntemlerinin başarı şansı artmış olur.

Karın Germe Ameliyatı

Çeşitli klinik ve sağlık merkezlerinde başarılı bir şekilde uygulanan bu yöntem daha düz bir karın oluşturmak için de ön plandadır. Aynı zamanda bu yöntemin uygulanması ile birlikte hastaların tedavisi aşamasında daha formda bir görünüm elde etmek mümkün olabilir.

Sağlıklı bir karın kası oluşturmak aşamasında tercih edilen popüler bir yöntemdir. Son zamanlarda karın germe ameliyatı birçok sağlık merkezinde uygulanabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu