Sponsorlu Bağlantılar

Jakuzi Modelleri ve Özellikleri

Jakuzi modelleri oldukça çeşitlilik göstermekle beraber jakuzilerin faydaları da saymakla bitmez. Sağlık üzerine etkileri ve sağladığı hem fiziksel hem de psikolojik rahatlama ile insan vücudu üzerinde etkisi oldukça fazladır. Bu pozitif etkiler sayesinde bir çok insan tarafından kullanılan sağlığa oldukça yararlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağımızda stres en önemli sağlık sorunlarının başında gelmekte ve bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu ise kendimizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmaktır. Jakuziler işte bu yüzden oldukça önemli bir yere sahiptir. Sıcak su ve masaj etkisi ile kan dolaşımını hızlandırıp adeta bir terapi etkisi yaratarak rahatlamanızı sağlayarak, stresten kurtulmanıza olanak tanır. Stresten arınarak hayatınızı daha güzel bir biçimde sürdürebilmeniz için jakuzi vb. alışkanlıklar oldukça önemlidir. Özellikle iş hayatı stresli olan insanlar, bu stresi gittikleri her yere taşımaktadırlar. Stresten kurtulmak için siz de evinizin rahatlığında su ve hava masajı olan bir jakuzi yaptırabilirsiniz.

Jakuzi Modelleri Nelerdir?

Jakuzi modelleri çok çeşitlilik gösterir ve hatta özel ölçüler kullanılarak isteğe göre hazırlanmaları dahi mümkündür, bu nedenle bu yazımızdan en tutulan modellerden bahsedeceğiz. Öncelikle jakuzi kurulacak yer çok önemlidir. Jakuziler tekne, bahçe, banyo, ayrı bir oda veya salona monte edilebilmektedirler. Bu tamamen kullanıcının inisiyatifine bırakılmış bir konudur. Jakuziler kullanıcı nerede isterse orada kurulabilmektedir.

Jakuziler hayatımızı kolaylaştıran ve stresimizi azaltmamızı sağlayan çok kullanışlı ürünlerdir. Yaşantımız ve sağlığımız için tercihlerimizi jakuzilerden yana kullanmak oldukça faydalı bir girişim olacaktır.

Jakuzi Modeli Nasıl Seçilir?

Jakuzi modeli kurulacak yere göre oval, dikdörtgen, kare, köşe oval biçimlerinde üretilebilmektedir. Açık bir alana veya tekneye kurulacak olan jakuzinin kullanım açısından rahatlığından dolayı genellikle oval olması tercih edilir. Fakat kullanıcı elbette kişisel zevkine göre diğer modellerden de talep edebilmektedir. Jakuzi alırken özellikle görünüm ve kullanım açısından net bir karar vermeniz gerekir. Bu konuda kararınızı vermenize yardımcı olacak fikrine güvendiğiniz insanlara danışabilirsiniz.

Oval Jakuzi : Oval jakuziler oldukça konforludur ve kullanımı çok rahattır. Tek kişilik, iki kişilik veya dört kişilik modelleri mevcuttur. Kullanıcı istediği takdirde ekstra su jetleri ve hava jetleri ile desteklenebilmektedir ve bu durumda jakuziden alınacak keyif de artmaktadır. Oval modelleri tercih edecek kullanıcı genellikle açık bir alanda tekne, salon, havuz başı gibi alanlarda tercihini oval jakuzilerden yana kullanabilir.

Dikdörtgen Jakuzi: Dikdörtgen jakuziler konfor ve estetik açısından oldukça iyidir ve kişi sayısı kullanıcının isteğine göre şekillenebilmektedir. Genellikle oval jakuzilerden farkı banyolar için de idealdir. Tıpkı diğer jakuzi modelleri gibi ekstra su ve hava jetleri ile desteklenerek konforu üst düzeye çıkartılabilir.

Kare Jakuzi: Kare jakuziler dikdörtgen jakuzilerin kullanılabildiği tüm alanlarda kullanılabilir. Diğer modeller gibi ekstra su hava jeti takviyesi yapılabilir. Standart ölçüleri olduğu gibi kullanacağınız alana bağlı olarak özel ölçülerde de üretilebilmektedir.

Köşe Oval Jakuzi: Köşe oval jakuziler genellikle kapalı mekanların köşelerinde tercih edilmektedir. Ekstra su ve hava jeti takviyesi sayesinde jakuziden aldığınız keyfinizin katlanmasını sağlar.

Jakuzi Özelliklerine Nasıl Karar Verilir?

Tüm jakuzi modellerinde kişi sayısına ve ölçülere göre yastık, kenarlarına ahşap kaplama platform eklenebilmektedir. Bu tür eklentiler jakuzi keyfinize keyif katacaktır. Jakuzi fiyatları ise modeline ve içerdiği özelliklere göre oldukça değişkendir. Jakuzi özellikleri oldukça fazla olan bir üründür, hava jetleri, su jetleri gibi faktörlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Beğendiğiniz jakuzi modeline göre fiyat almak için jakuzi yaptıracağınız firma ile iletişime geçtiğiniz takdirde en doğru fiyata ulaşabilirsiniz. Doğru bir jakuzi tercihi yapmak size keyifli anlar yaşatacak ve stresinizi azaltacak olan jakuziler için öncelikli olarak doğru marka tercih etmeye özen gösteriniz.

Detaylı Bilgi İçin : https://www.kuntbay.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu