Gündem

Elektronik Sigarada Iqos Dönemi Başladı

Elektronik Sigarada Iqos Dönemi Başladı

 

Teknolojinin gelişimi insanların alışkanlıkları konusunda da değişiklere yardımcı olmuştur. Bugün birbirinden farklı sektörlerde olduğu gibi insanların sigara içme alışkanlığını da değiştiren, her türlü klasik sigara içmenin dışında elektronik sigara modellerinin üretilmesi, likit ya da sıvı ile nikotin edinilmesi gibi süreçlerin olduğu durumlarda e-sigara yaygın şekilde tercih ediliyordu. Bunun dışında artık Iqos gibi markalardan da farklı tekniklerle sigaranın ısıtılarak buharından nikotin alabileceğini durumlar söz konusu olmaya başlamıştır. Bu sayede rahat bir kullanım da söz konusudur.

 

Her zaman sıvı ile yapılan klasik sigaranın yerini alan elektronik sigara yerine isterseniz buhar sistemiyle hazırlanan bu Iqos 3 Duo modellerinden birini seçebilir ya da benzer şekilde Iluma modeline de göz atabilirsiniz. Tek seferde hızlıca sipariş verebilir ve turkuaz bir renk seçimleriyle beraber aynı zamanda gold, siyah, kırmızı ya da beyaz gibi renklerden de seçeceğiniz modele göre tercihlerde bulunabilirsiniz.

 

En iyisi olacak şekilde faydalanacağınız bu ürünlerle ilgili olarak İstanbul’da her zaman en hızlı şekilde sizlere sipariş verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda internet üzerinden hızlıca sipariş verebilir ve tek seferde full set alacağınız gibi isterseniz direkt şekilde de heets sigara ürünlerinizi de satın alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak farklı renk seçenekleriyle farklı aromalardaki sigara modellerinden de seçimlerinizi yapar, tek seferde sipariş verebilirsiniz.

 

Tek seferde şarj dolma süresi %30 daha fazla ve hızlı olan Iqos 3 Duo ile birlikte dilediğiniz her yerde sigara içme keyfinizi ertelemeyin. Bununla ilgili olarak şu anda tüm piyasada en hızlısı olduğu kadar güçlü özellikleriyle beraber heets sigaralarınızı da doğrudan içebilme keyfine kaldığınız yerden devam edin.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu