Sponsorlu Bağlantılar

Ebru Kursu

Ebru Kursu

Hiref Sanat atölyesi resme ilgi duyan kişiler için örgün ve online eğitim veriyor. Bu sayede eğitimlere katılan kişilerin resme duydukları ilgiye bağlı olarak ilerlemelerini ve bu sayede kendilerine bir gelecek çizmelerine yardımcı oluyor. Ebru sanatını öğrenmek isteyen bireyler ebru kursu hakkında gerekli bilgileri alarak kayıtlarını atölyeye yaptırabiliyorlar.

Ebru Kursuna Kimler Katılabilir?

Atölyede eğitimler hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olarak veriliyor. Bu nedenle de ebru sanatına ilgi duyan her birey kurslara katılarak beceri kazanabiliyor. Hiref Sanat atölyesinde verilen kurslar ebruyla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda yağlı boya, resim, bilsem sınavı hazırlık ve güzel sanatlara hazırlık kursu da veriliyor. Resim üzerine ilerlemek isteyen kişiler bu kurslardan birisine katılarak hayallerindeki mesleğe kavuşabiliyorlar.

Ebru Kursunda Eğitmenler Deneyimli Mi? 

Gaziantep merkezli olarak çalışan atölyede ebru ve resim kursu deneyimli eğitmenler tarafından veriliyor. Bu sayede kursa katılan kişiler ilgi duydukları resim alanında teknik bilgileri öğrenebiliyorlar.

Bu sayede de doğru boyama yaparak hayallerindeki sanat eserini ortaya çıkarabiliyorlar. Atölyede eğitimler resim öğretmenliği ve resim bölümü mezunu eğitmenler tarafından veriliyor.

Ebru Kursuna Kayıt Nasıl Olunur?

Ebru ve resim dersi almak isteyen kişiler atölyenin iletişim numaralarını kullanarak kurs hakkında gerekli bilgileri alabiliyorlar. Web sayfasındaki iletişim bölümünde yer alan email adresi, telefon numarası ve atölye adresi kursa kayıt olmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri bilgileri içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu