Sponsorlu Bağlantılar

Burun Estetiği Hizmeti

Burun Estetiği Hizmeti

Yaptıracağınız Ankara burun estetiği görünüş açısından size mutluluk katabilir. Bunun yanı sıra sağlığınızın da aynı ölçüde iyi olması şarttır. Alanında başarılı estetik cerrahlarla görüştüğünüz müddetçe hem görünüşünüz sizi mutlu eder hem de sağlığınızı korumuş olursunuz.

Estetik operasyonun sizi memnun etmesi için beklentilerinizin gerçekçi olması önem taşır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Şu an sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sayesinde Ankara burun estetiği için nasıl bir beklentide olabileceğinizi öğrenmeniz mümkündür. Rinoplasti sayesinde burnunun şeklinden şikâyetçi olanlar ya da sağlık sorunu yaşayanlar sorunlarını çözmüş olur.

Sorununuzun tam anlamıyla çözülebilmesi için başarılı estetik cerrahlarla görüşmeniz gerekir.

Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahlar Ankara burun estetiği için genel anestezi uygulamayı uygun bulur. Müdahaleye ve burundaki soruna bağlı olarak ameliyat süresi 1,5-2,5 saat aralığındadır.

Daha önce burun estetiği yaptırdıysanız ya da burnunuzda ciddi sorunlar varsa ameliyatın süresi daha uzun olabilir. Burnunuzdaki soruna, sağlık durumunuza bağlı olarak, açık ya da kapalı rinoplasti yöntemleri uygulanır.

Meme Büyütme Nedir?

Bilindiği üzere Ankara meme büyütme hizmeti çok popüler olan bir operasyondur. Özellikle memesini biçimsiz bulan ve boyutundan dolayı sevmeyen kadınlar estetik cerrahlarla görüşerek daha iyi bir görünüme sahip olmayı amaçlar.

Bu durumda başarılı bir cerrahla görüşmeniz oldukça önemlidir. Aksi takdirde beklediğiniz kadar iyi bir görünüme sahip olamayabilirsiniz. Hareketsiz bir yaşantınız varsa ve göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız Ankara meme büyütme hizmetinden yararlanmadan önce spor yapmayı deneyin.

Spor yapmanıza rağmen göğüsleriniz istediğiniz boyutta olmuyorsa alanında uzman kişilerle görüşmeniz size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda memesinin biçimsiz olduğunu düşünen kadınlar da meme büyütme hizmetinden yararlanabilir.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Ameliyat esnasında ağrı ya da acı hissedeceğinizden korkuyorsanız Ankara meme büyütme operasyonunun genel anestezi uygulanarak yapıldığını bilmenizde fayda vardır. Ameliyat sonrasında da cerrahınızın tavsiyelerine uyduğunuz müddetçe iyileşme süreciniz normal ve hızlı olur.

Sıkıntı yaşanmadığı müddetçe 1-1,5 saat sürer. Gerekli olduğu zaman başka estetik operasyonlarla bir arada uygulanır.

Meme Büyütme Fiyatları

Bütçenize uygun meme büyütme ameliyatı yaptırmak istiyorsanız araştırma yapmanız şarttır. Çünkü sektörde estetik cerrah sayısı giderek artış göstermiştir. Estetik cerrahların sayısı arttıkça fiyatlarda da ister istemez değişkenlikler meydana gelmiştir.

Araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken unsur estetik cerrahları yalnızca fiyatlara bakarak değerlendirmemektir. Cerrahın başarısı da operasyon için önem taşır.

Meme Küçültme Nasıl Olur?

Birçok estetik operasyonda olduğu gibi Ankara meme küçültme ameliyatında da farklı yöntemler söz konusudur. Ameliyat gerçekleştirildikten sonra ağrının hafiflemesi ve iyileşme sürecinin hızlanması için dren kullanılır.

Cerrahın tavsiyesi doğrultusunda hareket ettiğiniz müddetçe hem ameliyat esnasında hem de sonrasında sorun yaşamazsınız. Bu da meme küçültme işleminin başarıyla sonuçlanması anlamına gelir.

Meme Küçültme Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatta lolipop ve T kesi olmak üzere iki yöntem kullanılır. Cerrahlar Ankara meme küçültme ameliyatında ters T kesi yöntemini tercih ederse, memenizin alt kısımlarına T şeklinde kesi atar.

Belirlenen yöntem hastanın sağlık durumu ve memesinin yapısına göre farklılık gösterir. Kimi hastalarda lolipop kesi yöntemi tercih edilir.

Meme Küçültme Fiyatları

Ters T yöntemiyle fazla yağlar alındıktan sonraki süreç lolipop kesi yöntemindekine benzer şekilde ilerler. Ameliyattan sonra cerrahın tavsiyeleri doğrultusunda bir müddet hastanede dinlenmeniz gerekir.

Süreçle ilgili ayrıntılı bilgileri cerrahlarla görüşebilirsiniz. Görüşme esnasında merak ettiğiniz soruları sorabilir ve Ankara meme küçültme hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu