Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Jakuzi Neden Önemlidir?

Bebek jakuzi bebeğiniz için fiziksel bir terapi niteliği taşıyan masaj, bebeğinizin kendisini güvende hissetmesini ve anneye olan duygularının güçlenmesini sağlayan önemli bir fiziksel aktivitedir. Bu aktiviteyi keyifli ve özel bir ortamda bebeğinize yaşatmak isterseniz Bebek SPA ve Masaj Merkezinde uzman bebek hemşirelerimiz ile sizi ve bebeğinizi bekliyor olacağız.

SPA (Masaj) Bebeğinize ve Size Ne Fayda Sağlar?

Bebeğinizin sözsüz iletişim kurduğu 4 -14 ay arasındaki döneminde, yaşadığı sindirim sistemi problemleri, diş çıkarma, ateşlenme, uykusuzluk, aşırı aktiflik veya aşırı pasiflik gibi durumları uygulanan masaj teknikleri ile kolayca aşabilmesi sağlanır.

Bebeğin ihtiyaçlarını karşılama noktasında bu masaj tekniklerinin anne tarafından öğrenilerek uygulanması anneye büyük katkı ve kolaylık sağlar.

Bebeğin anne ile arasındaki duygusal bağın ve güven duygusunun pekişmesini ve anne-bebek arasında geçirilen kaliteli zamanın artmasını sağlar. Bebek jakuzi konusunda bizlerden profesyonel destek alabilir ve tüm detaylar hakkında sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

Siz de Bebeğiniz İçin Bir İyilik Yapın!

Bebeğin kas, kemik beden duruşu gibi bir çok yönden gelişiminin desteklenmesini sağlar.

Bebek jakuzi özellikle Avrupa ve Amerika’da yaygın olan, hem annenin hem de bebeğin yararlanabileceği bir aktivite. Bebek jakuzi denince akla biz yetişkinlerde olduğu gibi su ve masaj uygulaması geliyor. Bebekler için de aynı uygulama geçerli. Bebekler önce kendilerine uygun ölçekteki hidroterapi havuzlarına alınıyorlar. Burada kas ve motor gelişimlerini güçlendirecek egzersizler de yapıyorlar. Ardından uzman bebek jakuzi terapistleri tarafından yapılan masajla rahatlıyorlar.

25 yıldır sektörün öncülerinden, jakuzi sektöründe Türkiye’nin öncü firması Kuntbay A.Ş.’den yeni bir yapılanma, Mutlu Baby Spa markasıyla Türkiye geneli yeni bir oluşum. Mutlu Baby Spa Türkiye geneli il ve ilçe bazında birer firma ile şube anlaşması yapacaktır.

Detaylı Bilgi İçin https://www.mutlubabyspa.com Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu