Gündem

Arabuluculuk, Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Arabuluculuk, Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Başarılı bir eğitim hayatının ardından 2005 Yılından bu yana İstanbul Barosuna bağlı olarak kurucusu olduğu hukuk bürosunda serbest avukatlık yapan Arabulucu Av. Penbe ÜNER KESKİN mesleğindeki başarısıyla tanınmıştır. Bilgi ve tecrübesiyle yürüttüğü hukuki süreçlerde müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde koruyarak hukuk camiasında güvenilir bir isim olmuştur.

Çalışma Alanları

Arabulucu Av. Penbe ÜNER KESKİN avukatlık yanında arabuluculuk da yapar. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku ve Sigorta Hukuku gibi alanlarda gerekli eğitimleri almış ve uzman arabulucu sıfatını kazanmıştır.

Kurucusu olduğu hukuk bürosunda Tüketici Hukuku, Sağlık Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku ve benzeri alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilir.

Aile Hukuku Alanındaki Çalışmaları

Aile Hukukundaki bilgi ve tecrübesiyle boşanma avukatı olarak da hizmet sunar. Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarındaki başarısıyla genellikle yıpratıcı olan bu süreçlerin müvekkilleri için en iyi ve hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlar. Boşanma davalarının fer’ileri olan nafaka, velayet, çocuklarla kişisel ilişki kurulması, maddi ve manevi tazminat gibi meselelerin hem taraflar hem de varsa müşterek çocuklar için en iyi şekilde çözülmesini sağlar.

Evliliklerin en önemli hukuki konularında biri olan mal rejimi seçiminde hukuki danışmanlık almak için de Av. Penbe ÜNER KESKİN doğru bir isimdir. Hukukumuzda başkaca bir seçim yapılmamışsa edinilmiş mallara katılma rejimi esastır. Ancak her evlilik kendine özel olduğu için farklı bir rejimin seçilmesi gerekli olabilir. Bu konuda iyi bir danışmanlık alınması tarafların menfaatine olacaktır. Benzer şekilde evlilik sözleşmesi hazırlanmasında da destek alınmalıdır.

İstanbul Avukatlık Hizmetleri

Arabulucu Av. Penbe ÜNER KESKİN ve ekibi İstanbul merkezli olarak çalışır. Ülkemizin birçok şehrindeki partner hukuk bürolarıyla işbirliği içinde farklı şehirlerde de hukuki destek sağlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu