Sponsorlu Bağlantılar

Amena Musa kimdir?

Amena Musa kimdir?

 

 

Katar Mutfağı’nın tanıtımı için hazırlanan Alwan Yemek Festivali’nde katılımcıların büyük beğenisini toplayan Amena Musa, Katar’ın tanıtım yüzü olmaya devam ediyor.

Peki Amena Musa kimdir?

 

Ünlü bir pasta şefi olan Katarlı Amena Musa aynı zamanda başarılı bir insanı ve fenomendir. Her geçen gün ününe ün katan Amena Musa, sadece Katar Mutfağı ile ilgili değil başka birçok açılışta ve tanıtımda da yer almıştır.

 

Türk mühendislerin de yapımında çalıştığı Hamad Uluslararası Havaalanı’nın açılışında da kendine yer bulan Amena Musa, açılıştı tüm bakışları üzerinde toplamıştır.

 

Başarılı bir iş kadını olması ile birçok Katarlı genç kadın için adeta rol model olan Amena Musa, aynı zamanda ünlü bir şef ve mankendir. Tanıtımlarda aktif olarak yer alan Amena Musa, sofralara yaptığı lezzetli dokunuşla da kendinden sıkça söz ettirmektedir.

 

Bugün ülkedeki pek çok kahvecide bulabileceğiniz ve her geçen gün daha çok talep gören Safranlı Kek’in yaratıcısı olan ünlü şef Amena Musa, Katar Mutfağı’nın tanıtımı için çalışmaktadır.

 

Sheraton Grand Doha Resort Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve katılımcılara eşsiz bir festival deneyimi yaşatan Alwan Yemek Festivali’ne katılan Amena Musa, ülkesindeki başarısını yurtdışına da taşımaktadır.

 

Katar Mutfağı’nın lezzetini tüm dünyaya yaymayı amaçlayan Amena Musa, bu konuda başarılı olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu